• Новак
5 Компјутери Мини USB Тип Б Женски Порт 5-Пински 180 Степен SMD SMT PCB Џек Socket

5 Компјутери Мини USB Тип Б Женски Порт 5-Пински 180 Степен SMD SMT PCB Џек Socket

DEN 33.60

Достапност
Достапно за нарачка


5257 Име на Производ : Мини USB Приклучок;Тип : Мини USB Тип Б Женски Големина : 9 x 7.5 x 4mm/ 0.35" x 0.3" x 0.16"(L*W*H);Материјал : Пластични, Метални, Електрични Делови Главната Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна Тежина : 3g Име на Производ : Мини USB Приклучок;Тип : Мини USB Тип Б Женски
Големина : 9 x 7.5 x 4mm/ 0.35" x 0.3" x 0.16"(L*W*H);Материјал : Пластични, Метални, Електрични Делови
Главната Боја : Сребро На Ѕвонење, Црна
Тежина : 3g
Мини USB Тип Б Женската Порта, 5 Пина 180 Степен, SMD SMT, PCB монтажа.
Пакет Содржина : 5 x Мини USB Тип Б Женски Конектор
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Примена:
Осветлување
Бренд Име:
AuGreener

Со стоката дадена додека купуваат