• Новак
2 ПАРЧИЊА DC 5.5x2.1mm Машки да се Женски Конектор Моќ Проширување Кабел 3Ft

2 ПАРЧИЊА DC 5.5x2.1mm Машки да се Женски Конектор Моќ Проширување Кабел 3Ft

DEN 80.64

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Содржина : - 2 x DC Моќност Кабел; Конектор Тип на : DC 5.5x2.1mm Машки да се Женски Нето Тежина : 62g; Име на Производ : DC Моќност Кабел Боја : Црна Материјал : Пластика, Електрични Делови Димензии : Должина : 1 M / 3 Ft Package Содржина : 2 x DC Моќност Кабел; Конектор Тип на : DC 5.5x2.1mm на Женски Машки
Нето Тежина : 62g; Име на Производ : DC Моќност Кабел
Боја : Црна
Материјал : Пластика, Електрични Делови
Димензии : Должина : 1 M / 3 Ft
DC 5.5x2.1mm Женски Машки Конектор Моќ Проширување Кабел Кабелот 1 M 3 Ft за видео надзор Камера
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат