• Новак
  • -29 %
3 Начин Автомобилски Приклучок DT Серија Комплет DT04-3P-E005 DT06-3S-E005 За Германски Машки И Женски Авто Приклучок

3 Начин Автомобилски Приклучок DT Серија Комплет DT04-3P-E005 DT06-3S-E005 За Германски Машки И Женски Авто

DEN 613.00
DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка


3 Начин Автомобилски Приклучок DT Серија Комплет DT04-3 P-E005 DT06-3 S-E005 За Германски Машки И Женски Авто Приклучок
Секое парче вклучува pin(терминал ) .
Ако ви треба само женски или машки дел, ве молиме контактирајте со нас.

Спецификацијата

боја:
5 Парчиња Женски Машки, 10 Компјутери Женски Машки, 20 Парчиња Женски Машки
Број На Модел На:
DJ7032-1.5-21 DJ7032-1.5-11
Пол:
Машки и женски
Примена:
Автомобилската
Број На Модел На:
DT04-3P-E005 DT06-3S-E005

Со стоката дадена додека купуваат