• Новак
  • -7 %
24pcs/многу Флуоресцентни T8 да T5 endcap конвертор, T8-T5 адаптер, T5 Светилка Носителот на T8 светилка База конвертор, CE, Rohs Z1066

24pcs/многу Флуоресцентни T8 да T5 endcap конвертор, T8-T5 адаптер, T5 Светилка Носителот на T8 светилка База

DEN 1116.00
DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка


Топло Потсетување :
Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.
Flurescent T5 да T8 Endcap конвертор, традиционалните T5 цевка за да се T8 светилка носителот конвертор, T5 светилка сопственикот, T8 светилка база, конвертирање T5 Цевка за да се T8 тела.
За Конвертирање на Традиционалните Флуоресцентни T5 да T8 тела, ви овозможи да се инсталира T5 28 W CFL во T8 тела
T5 Светилки Носителот : Женски
T8 Светилки База : Машки

Спецификацијата

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Материјал:
PBT
Бренд Име:
E-SIMPO
Број На Модел На:
T8 ДА T5
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување, Светилка база конвертор

Со стоката дадена додека купуваат