• Новак
пластични куќиште десктоп Сопствен Процес Услуга Пластични Црна боја мали abs делница кутија одговара pcb големина и домување 62*66*20mm

пластични куќиште десктоп Сопствен Процес Услуга Пластични Црна боја мали abs делница кутија одговара pcb големина

DEN 192.00

Достапност
Достапно за нарачка

пластични куќиште десктоп Сопствен Процес Услуга Пластични Црна боја мали abs делница кутија одговара pcb големина и домување 62*66*20mm

Спецификацијата

Број На Модел На:
АК-W-01
кориснички MOQ:
30pcs
Кориснички Услуги:
исечок,silkscreen,боја,налепница,ласерско гравирање,Акрилик плоча,labe
Материјал:
alunimium
Тип:
проектот кутија соларен контролер школка инструмент кутија
снабдувач:
SZOMK електроника куќиште производство
Број На Модел На :
АК-W-01
Место на Потекло :
Guangdong Кина (Копно)
Надворешни димензии :
62*50*22mm

Со стоката дадена додека купуваат