• Новак
DB9 9Pin Женски Женски Мини Родова Промени Адаптер RS232 Сериски Приклучок

DB9 9Pin Женски Женски Мини Родова Промени Адаптер RS232 Сериски Приклучок

DEN 27.84

Достапност
Достапно за нарачка


Discription :
9 pin Сериски RS-232 DB9 Машки да Машки адаптер
Conntction : Директна Врска
(1-1,2-2,3-3,4-4,5-5,6-6,7-7,8-8,9-9)
Тежина : 9.2 g
Интерфејс Тип : 9 pin F / F
Пакување, вклучувајќи :
1 Pcs x конектор

Спецификацијата

Број На Модел На:
db9 сериски

Со стоката дадена додека купуваат