• Новак
  • -17 %
10 Компјутери USB 2.0 Женски Приклучок за да се НАТОПИ 4P Адаптер за Полнач 2.54 mm Заварени PCB Одбор Терминали Конектори T12 се Откажат брод

10 Компјутери USB 2.0 Женски Приклучок за да се НАТОПИ 4P Адаптер за Полнач 2.54 mm Заварени PCB Одбор Терминали

DEN 89.00
DEN 107.04

Достапност
Достапно за нарачка


Овој модул може да ги префрлите вашите полнење кабел за обичните НАТОПИ 2.54 mm Игла лесно да Донесат голема погодност за вас Модул Големина : 17x17mm/0.67x0.67" Количина : 10 Компјутери Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина : 10 Компјутери x Штекер Конектори

Спецификацијата

Бренд Име:
OOTDTY

Со стоката дадена додека купуваат