• Новак
Бесплатен превозот 5sets 2pin Модерна plug 7123-1424 надворешен сензор на температура подигнат црна боја конектор 7123-1424-40

Бесплатен превозот 5sets 2pin Модерна plug 7123-1424 надворешен сензор на температура подигнат црна боја конектор

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис : 5 X 2 начин женски конектор за домување и вметнете 10 X женски терминали и заптивки Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици.
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Слични Производи :
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Спецификацијата

боја:
5sets, 10sets, 20sets
Број На Модел На:
HD022Y-2-21

Со стоката дадена додека купуваат