• Новак
  • -30 %
100pcs/многу Кратко USB2.0 СУМ SMT Приклучок за USB A-тип Машки Приклучок USB Плоча SMT Тип USB PCB Адаптер БОГАТА ТЕХНИКА

100pcs/многу Кратко USB2.0 СУМ SMT Приклучок за USB A-тип Машки Приклучок USB Плоча SMT Тип USB PCB Адаптер

DEN 1240.00
DEN 1771.20

Достапност
Достапно за нарачка


100pcs/многу Кратко USB2.0 СУМ SMT Приклучок за USB A-тип Машки Приклучок USB Плоча SMT Тип USB PCB Адаптер БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales
Точка Име : USB2.0 СУМ SMT Краток Терминал Приклучок Нето Тежина : 1.4 g/еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 100pcs USB Конектор Кликнете на овој линк за 20pcs/многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Спецификацијата

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
L91-US01-045
Точка име :
Краток USB СУМ SMT Конектор
USB Терминал Конектори:
USB2.0 На Tye
USB Адаптер:
Краток USB Плоча SMT Тип
usb конектор за pcb:
USB Машки PCB
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
USB SMT Конектор:
USB Конектор

Со стоката дадена додека купуваат