• Новак
  • -17 %
Најновите Топли 1pcs USB Женски PS2 PS/2 Машки Адаптер Конвертор тастатура Глувчето Глувци &трговија на Големо Alipower Пад на Превозот

Најновите Топли 1pcs USB Женски PS2 PS/2 Машки Адаптер Конвертор тастатура Глувчето Глувци &трговија на Големо

DEN 35.00
DEN 42.24

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!!
за вашиот PS/2 Глувче или за PS/2 Тастатура за да USB
USB 1.1 и 2.0 компатибилен
МОРА да БАРА : Вашиот уред мора да биде компатибилен USB и вие треба да бидете сигурни дека вашиот уред има чипсет.
Побрз пренос на податоци со овој конвертор во прилог на вашата тастатура или глувче
Може да се користи со Лаптоп за вашиот PS/2 глувче да USB порт
USB машки за PS/2 женски тастатурата или глувчето адаптер
Мал и лесен
за PS/2 и USB Конвертор
Лесна инсталација, без софтвер возачот се бара
Спецификации :
Големина : 48 x 15 х 8мм
Боја : Зелена
Нето Тежина : 9g
Пакетот вклучува :
1 x USB за PS2 Машки Женски Адаптер

Спецификацијата

Бренд Име:
ACEHE
Број На Модел На:
ZC39700
Тип:
USB
Пол:
Машки
is_customized:
Yes
Примена:
Осветлување

Со стоката дадена додека купуваат