• Новак
20 компјутери 14 Игли 2x7 Кутија Насловот на IDC Конектор Машки Sockets Десен Агол 2.54 mm

20 компјутери 14 Игли 2x7 Кутија Насловот на IDC Конектор Машки Sockets Десен Агол 2.54 mm

DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


20 компјутери 14 Игли Кутија Насловот на IDC Конектор Машки Sockets Десен Агол 2.54 mm
Опис : 100% Сосема Нов. Теренот : 2.54 мм Број на Пиновите : 14 Pin Пол : Машко Тело Ориентација : прав Агол Тип на Ред : Двоен Ред на Количеството : 20pcs

Спецификацијата

Број На Модел На:
DC3-14P
is_customized:
Yes
Примена:
ПХБ, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
idc конектор

Со стоката дадена додека купуваат