• Новак
1pc MT2004 20mm Прстен Двојна Дупка Јавуваа Светло пушка Опсег Ласерски Планината 20mm обемот Планината пиштол лов додатоци

1pc MT2004 20mm Прстен Двојна Дупка Јавуваа Светло пушка Опсег Ласерски Планината 20mm обемот Планината пиштол

DEN 392.16

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификација :
* Воената индустрија Стандарди за Квалитет
* Вратило материјал : увезени T7075, aerospace алуминиум.
* Површинска обработка : HA III Воена одделение тешко елоксирани.
* користете Прецизност ЦПУ дигитална машина алатки. Професионална прецизност гаранција за квалитет.
* Компанијата е добро познат на НАС и на Европските Железнички Месеци клиентите назначени добавувачи.
* Има на светот повеќето заврши стандард Железнички Месеци заградата.
Опис : Wight : за 54g
Dual Дупка со дијаметар : 20mm
Планината големина : 20mm
Експрес транспорт инструкции и Повратни информации :
(1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.
(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.
(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.
Некои известувања за превозот :
(1) HK Пост mail времето за испорака е околу 15-22 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.
(2)исто така, се размислува и за други Express (UPS-от, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.
(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant e-mail пораки.
(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас. Ние ќе го цениме вашите добри идеи.
(5) Ако понудата нашите HK Пост бесплатен превозот предмети, ние САМО превоз преку HK ПОСТ. Ние ќе се изврши нашите обврски, исто како што сте се договориле.
(6) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
(7)Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, но не било неразумно ве молиме барања.
Важни Информации :
Потрошувачите треба да биде сигурни во тоа дали нивните земји се дозволени за увоз на Овој производ купување.
Ако не сте сигурни дали вашата земја им овозможува на овие видови на производи,
ние ви препорачуваме да се јавите во обичај за потврда.
Ние нема да бидеме одговорни за загуба поради царинската конфискација.
Контрола на квалитет :
(1)Ние тест секој објект пред превозот да се осигура дека тие се во добра состојба.
(2) Како искусни снабдувач ние пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето.
(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка. Ова е приближно време, вашата пратка податоци ќе биде до вашите специфични нарачки.
(4)Ние ќе знаете на следење на број кога ќе го испрати на вашите производи.
Повратни информации/Оценка нашата услуга :
Pls да ни оставите вашиот коментар на нашите производи и услугата откако сте добиле вашите производи; ова ќе ни помогне да се направи подобро во иднина. Ние ќе резервни no напор да се надополни нашите целиот систем да ги задоволи сите наши вид клиенти.

Спецификацијата

Тип На Објект:
светлото планината носителот
Бренд Име:
Alonefire
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
MT2004

Со стоката дадена додека купуваат