• Новак
кол 15cm хром кристална топка светилка сенка

кол 15cm хром кристална топка светилка сенка

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ние сме Ковчегот светлината под shengsha осветлување Фабриката на Guangdong онлајн продавница која продава на потрошувачите на производите на светот.Нашите производи ги покрие затворен осветлување, отворено осветлување.Земете посета на нашата продавница ,ќе знаете повеќе за нас.
Големина : 15 кол
Материјал : стакло и железо
Боја : хром
ова е таванот светилка дизајн
ова е табела светилка дизајн
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ
2.Купувачи pls го организира плаќањето во време откако ќе понудата на цел
1.Објектот ќе бидат испратени во 3-7 дена откако сме го примиле исплата.Во случај на недостаток на резервни делови, ние ќе го продолжи времето за испорака на клиенти
2. Објектот најчесто ќе биде испорачуван ЕМС ИЛИ CMCP освен ако contury не во ЕМС ИЛИ SMCP УСЛУГА ЛИСТА .
1.Увозни давачки и продажбата на даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако пратката се враќа во нас како последица на купувачот одби да плати над такси,ние не би ја пратил парцела повторно освен ако купувачот плаќа тие трошоци и сите се вратат трошоците. Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.
2. Околу 95% од нашите купувачи не плаќаат никакви даноци.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира можноста да плаќа данок
1. Се потврди и ни даде пет ѕвездички по добивањето на стоки во времето, да се Добие попуст од 5% во вашиот следен пат ,thx!!

Спецификацијата

Боја На Каросеријата:
Сребро.
Тип На Објект:
Lampshades
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Бренд Име:
MeetingLight

Со стоката дадена додека купуваат