• Новак
100pcs,1p-1p 2.54 mm Игла Dupont wire кабел Машки да Машки Конектор Должина:200mm

100pcs,1p-1p 2.54 mm Игла Dupont wire кабел Машки да Машки Конектор Должина:200mm

DEN 335.04

Достапност
Достапно за нарачка


100pcs,1p-1p 2.54 mm Игла Dupont wire кабел Машки да Машки Конектор Должина : 200mm
ОПИС
Погоден за РК Модел
-1 Pin Wire Конектор Кабел на ( Црвена Боја ) x 20 компјутери
-1 Pin Wire Конектор Кабел на ( Зелена Боја ) x 20 компјутери
-1 Pin Wire Конектор Кабел на ( Сина Боја ) x 20 компјутери
-1 Pin Wire Конектор Кабел на ( Жолта Боја ) x 20 компјутери
-1 Pin Wire Конектор Кабел на ( Црна Боја ) x 20 компјутери
-Должина на : 200mm
-Кабел : 26 AWG
Количина : 5(боја)x20(секоја боја 20 компјутери)=100 Компјутери

Спецификацијата

Број На Модел На:
Dupont wire кабел Машки да Машки

Со стоката дадена додека купуваат