• Новак
  • -15 %
Дома Светлина Switch Wallpad велика БРИТАНИЈА 5 Банда 1 Начинот 5 Копчиња Злато Чаша Електрични Екран на Допир Ѕид Светлина Switch Панел, Бесплатен Превозот

Дома Светлина Switch Wallpad велика БРИТАНИЈА 5 Банда 1 Начинот 5 Копчиња Злато Чаша Електрични Екран на Допир

DEN 1440.00
DEN 1694.40

Достапност
Достапно за нарачка


Дома Светлина Switch Wallpad велика БРИТАНИЈА 5 Банда 1 Начинот 5 Копчиња Злато Чаша Електрични Екран на Допир Ѕид Светлина Switch Панел, Бесплатен Превозот

Спецификацијата

Бренд Име:
wallpad
Гаранција:
12 Години
Број На Модел На:
Wallpad Прекинувач и Грло
Карактеристики:
прекинувач и грло
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC,CQC,CE,RoHS
color1:
Црна
color2:
Бела
color3:
Виолетова
Color4:
Злато
Боја 5:
Пинк
Функција:
Бесплатни прилагодите
Материјал:
Калено Стакло, Чиста КОМПЈУТЕР
Функција:
5 банда 1 пат
боја:
Злато

Со стоката дадена додека купуваат