• Новак
  • -20 %
1000pcs Дифузен Не Поларните Bicolor Овална 5mm LED Диоди За Lightbox Црвено@Зелена Боја

1000pcs Дифузен Не Поларните Bicolor Овална 5mm LED Диоди За Lightbox Црвено@Зелена Боја

DEN 2304.00
DEN 2879.52

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена :
Позитивни-Негативно емитуваат Црвено ; Негативни-Позитивни емитуваат Зелена .
Параметри :
Црвено@Зелена :
Модел : ccrgnp001
Емитуваат боја : Црвена/Зелена
Wavelengh : Црвено-620-630nm Зелена520-530nm
Леќа; пренесуваат на трети лица
Работен напон : Црвена1.8-2.2 v Зелена2.8-3.4 v
Работат на струјата : 20ma
Сертификат : ROHS се ПОСТИГНЕ
Пакет : 1000pcsанти-статички торба
Долг живот : 30000hrs
Lumens : Црвена2000-2500mcd Зелена-3000-3500mcd

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
xw8948
Бренд Име:
човековите осветлување
боја:
црвена/зелена
Дијаметар:
5mm
Леќа:
дифузен
Обликот:
овална

Со стоката дадена додека купуваат