• Новак
  • -22 %
500pcs BA15S 1156 Еден Контакт Бајонет Светилка Основи За Авто Сијалица

500pcs BA15S 1156 Еден Контакт Бајонет Светилка Основи За Авто Сијалица

DEN 2995.00
DEN 3839.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
ss8994
Гаранција:
3Years
База Материјал:
Метал
Карактеристики:
Добар квалитет
сертификација:
CQC,CCC,CE,RoHS
боја:
Сребро.
основи:
Светилка Основи
Модел:
BA15S

Со стоката дадена додека купуваат