• Новак
  • -5 %
E-Simpo 2 парчиња/многу E27 да E40 светилка носителот конвертор, E40 Светилка сопственикот да E27 Светилка База конвертор, CE, Rohs

E-Simpo 2 парчиња/многу E27 да E40 светилка носителот конвертор, E40 Светилка сопственикот да E27 Светилка

DEN 228.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Топло Потсетник : Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.
2 парчиња/многу, E27 да E40, E40 Светилка сопственикот да E27 Светилка База конвертор, светилка носителот конвертор
Ви овозможи да се инсталира E40 светилка за во штекер E27
E40 Светилки Носителот : Женски
E27 Светилки База : Машки

Спецификацијата

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Број На Модел На:
E27-E40
Бренд Име:
E-SIMPO
Материјал:
PBT
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување, Светилка база конвертор

Со стоката дадена додека купуваат