• Новак
  • -7 %
BA15D да E14 Светилка база конвертор, E14 Светилка сопственикот да BA15D Светилка База, CE, Rohs

BA15D да E14 Светилка база конвертор, E14 Светилка сопственикот да BA15D Светилка База, CE, Rohs

DEN 692.00
DEN 744.00

Достапност
Достапно за нарачка

BA15 D да E14 Светилка база конвертор, E14 Светилка сопственикот да BA15 D Светилка База Слободни
За Конвертирање на светилки со E14 База на BA15 D Штекер/Светилка Носителот
BA15 D Светилки Носителот : Женски
E14 Светилки База : Машки
CE, Rohs
Номинална Votage : 220-250 V AC
Номинална Струја : 2 A
Боја : Бела домување, со сребро месинг контакт
Материјал : Пламен Retardant PBT, Бакар/Месинг Контакт

Спецификацијата

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Бренд Име:
E-SIMPO
Број На Модел На:
BA15D-E14
Материјал:
PBT
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување, Светилка база конвертор

Со стоката дадена додека купуваат