• Новак
  • -25 %
Конектори 10CM USB 2.0 за Микро Б Податоци Sync Полнење Кабел Кабелот За мобилен телефон и за КОМПЈУТЕР за Лаптоп Жици се Подигнат Нови Пристигнување

Конектори 10CM USB 2.0 за Микро Б Податоци Sync Полнење Кабел Кабелот За мобилен телефон и за КОМПЈУТЕР за

DEN 129.00
DEN 172.32

Достапност
Достапно за нарачка


10 CM USB 2.0 за Микро Б Податоци Sync Полнење Кабел Кабелот За мобилен телефон и за КОМПЈУТЕР за Лаптоп трговија на Големо Продавница Жици се Подигнат Нови Пристигнување
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Поврзете го вашиот мобилен телефон со вашиот for PC за Лаптоп преку USB порт
Обезбеди грешка-бесплатен трансфер на податоци
Светлина и лесно да се носат
Голема Брзина на пренос на податоци
Одлично за Дом, Канцеларија или Патување.
Спецификации :
Боја : црна
Должина : 115mm
Нето тежина : 5g
Пакет тежина : 15g
Пакет Содржина :
1 x Микро USB Кабел за Податоци

Спецификацијата

Бренд Име:
ACEHE
Должина:
115mm
Кабел должина:
85mm
Нето тежина:
5g
пакет тежина:
15g

Со стоката дадена додека купуваат