• Новак
  • -7 %
10pcs/многу E27 да MR16 светилка база adpater, ви овозможи да се инсталира MR16/Gu5.3 светилка во E27 приклучок, CE, Rohs

10pcs/многу E27 да MR16 светилка база adpater, ви овозможи да се инсталира MR16/Gu5.3 светилка во E27 приклучок,

DEN 781.00
DEN 840.00

Достапност
Достапно за нарачка


E27 да MR16 Светилка база адаптер, Светилка носителот Конвертор,Gu5.3/MR16 Светилка сопственикот, E27 Светилка база, CE, ROHS Бесплатен Превозот!
За Конвертирање Светилки со MR16 База на E27 Светилка Носителот
E27 Светилки База : Машки
MR16 Светилки Носителот : Женски
Номинална Напон : 220-230 V
CE, ROHS
Внимание : адаптер е само физички промена на контакт, немојте да го менувате било напон или струја, ве молиме бидете сигурни дека работен напон за MR16 светилка е иста како и E27 штекер.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Бренд Име:
E-SIMPO
Материјал:
PBT
Број На Модел На:
E27-MR16
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување, Светилка база конвертор

Со стоката дадена додека купуваат