• Новак
10pcs 2.54 mm 2x10 20 Pin Десен Агол Машки Обвиткан PCB Кутија насловот на IDC Конектор

10pcs 2.54 mm 2x10 20 Pin Десен Агол Машки Обвиткан PCB Кутија насловот на IDC Конектор

DEN 143.04

Достапност
Достапно за нарачка


10pcs 2.54 mm 2x10 20 Pin Десен Агол Машки Обвиткан PCB Кутија насловот на IDC Конектор
Опис : 100% Сосема Нов. Теренот : 2.54 мм Број на Пиновите : 20 Pin Пол : Машко Тело Ориентација : прав Агол Тип на Ред : Двоен Ред на Количеството : 10pcs

Спецификацијата

Број На Модел На:
DC3-20P
is_customized:
Yes
Примена:
ПХБ, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
idc конектор

Со стоката дадена додека купуваат