• Новак
AC штекер,осигурувачот прекинувач,10A 250VAC,бакар,КАКО-05

AC штекер,осигурувачот прекинувач,10A 250VAC,бакар,КАКО-05

DEN 1584.00

Достапност
Достапно за нарачка


AC штекер,осигурувачот прекинувач,10 A 250 VAC,бакар,КАКО-05

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
КАКО-05

Со стоката дадена додека купуваат