• Новак
AC штекер,осигурувачот се префрлите 4pins КАКО-06,3 иглички

AC штекер,осигурувачот се префрлите 4pins КАКО-06,3 иглички

DEN 2304.00

Достапност
Достапно за нарачка


AC штекер,осигурувачот се префрлите 4pins КАКО-06,3 иглички

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Гаранција:
1year

Со стоката дадена додека купуваат