• Новак
  • -27 %
Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер Бесплатен Превозот

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер Бесплатен Превозот

DEN 37.00
DEN 50.40

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер
Карактеристики Состојба : Нова Meterial : Метал HD15 (ака HPDB15) pin Женски Женски објектот се зема еден Машки крај (игли) и се претвора во женски крај (дупки) Може да се користи со Монитори,Проектори, VGA Трупци, KVM и многу повеќе Спецификации : Големина : 31 x 18 x 13 мм Нето тежина : 9 g Пакет тежина : 19 g Боја : Сребро Пакување Содржина : 1 x Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер

Спецификацијата

Бренд Име:
ACEHE
Број На Модел На:
CED004600
Пол:
Женски
Тип:
VGA
Примена:
Осветлување, VGA

Со стоката дадена додека купуваат