• Новак
  • -15 %
Нови Пристигнување Wallpad велика БРИТАНИЈА Хотел 4 Банда 2 Начин 3 начин Злато Кристално Стакло Допир за Контрола на Осветлување се Префрлите Електрични, Бесплатен Пр?

Нови Пристигнување Wallpad велика БРИТАНИЈА Хотел 4 Банда 2 Начин 3 начин Злато Кристално Стакло Допир за Контрола

DEN 1400.00
DEN 1646.40

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Пристигнување Wallpad велика БРИТАНИЈА Хотел 4 Банда 2 Начин 3 начин Злато Кристално Стакло Допир за Контрола на Осветлување се Префрлите Електрични, Бесплатен Превозот

Спецификацијата

Бренд Име:
wallpad
Гаранција:
12 Години
Број На Модел На:
Wallpad Прекинувач и Грло
Карактеристики:
прекинувач и грло
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC,CQC,CE,RoHS
color1:
Црна
color2:
Бела
color3:
Виолетова
Color4:
Злато
Боја 5:
Пинк
Функција:
Бесплатни прилагодите
Материјал:
Калено Стакло, Чиста КОМПЈУТЕР
Функција:
4 банда 2 начин
боја:
Злато

Со стоката дадена додека купуваат