• Новак
  • -10 %
50pcs Алумина Latch Рамно Тип Стоматолошки Полирање Полирач Четка Prophy

50pcs Алумина Latch Рамно Тип Стоматолошки Полирање Полирач Четка Prophy

DEN 828.00
DEN 920.64

Достапност
Достапно за нарачка


Функција
- 50pcs стоматолошки алумина полирање четки за Полирање.
- 100% сосема нов и висок квалитет.
- Спроведување на мазна прецизни, висок квалитет на обработка.
- Безбеден, сигурен и лесен за употреба.
- Погоден за стоматолошки мала брзина на мобилни телефони.
Спецификации :
Материјал : Алумина
Облик : Стан
Количина : 50pcs
Пакувани се вклучени :
50 Pcs x Полирање на Забите со Четка

Спецификацијата

Бренд Име:
poseida
Тип На Објект:
Белење На Заби

Со стоката дадена додека купуваат