• Новак
  • -5 %
Стоматолошки Вода Филтер (Пластика) / Пластични Филтер Стоматолошки Стол Додатоци

Стоматолошки Вода Филтер (Пластика) / Пластични Филтер Стоматолошки Стол Додатоци

DEN 429.00
DEN 451.20

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
Спецификации :
7 mm конектор

Спецификацијата

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Големина:
Small

Со стоката дадена додека купуваат