• Новак
  • -6 %
стоматолошка Лабораторија micromotor полски handpiece со контра агол & директно handpiece SEAYANG МАРАТОН 3 + Електричен Мотор

стоматолошка Лабораторија micromotor полски handpiece со контра агол & директно handpiece SEAYANG МАРАТОН 3

DEN 4963.00
DEN 5280.00

Достапност
Достапно за нарачка

Производ Функција : Компактна големина на кутијата за контрола Не фаза брзина на системот(тоа е добро дизајниран за излез од нула до 35,000 вртежи во минута со користење на не фаза брзина систем) Право & Лево свртување способност Нога ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на системот (на педалата само прекинувач, не може да се контролира брзината) Нов систем за контрола на брзината, E-тип на конекција ISO Стандард Технички Брзина опсег 0 - 35,000 Р. П. М Напон 220 V/50 Hz±10% 110 V/60 Hz±10% Тежина : 2 КИЛОГРАМИ Пакување Листа : Моќ единица за Контрола. (AC110 V or AC220 V) 1 BUC 35 K Р. П. М. Моторни 1 BUC Нога систем за Контрола 1 BUC Handpiece Поддршка 1 BUC Контра агол handpiece 1 PCS Straihgt handpiece 1 buc Други додатоци

Спецификацијата

боја:
110V, 220V
Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Со стоката дадена додека купуваат