• Новак
  • -10 %
5pcs Професионално Белеење на Заби на Гингивата Бариера Стоматолошки Заболување на Браната Заби Белење на Непцата Заштитник Гел 1,5 ml

5pcs Професионално Белеење на Заби на Гингивата Бариера Стоматолошки Заболување на Браната Заби Белење на Непцата

DEN 297.00
DEN 330.24

Достапност
Достапно за нарачка


4670175638986796 СТОМАТОЛОШКИ BURS US $ 8.99 /парче US $ 49.99 /парче US $ 19.45 /парче US $ 8.57 /парче US $ 17.14 /парче US $ 8.79 /парче US $ 9.98 /парче US $ 5.99 /парче US $ 8.88 /парче US $ 9.99 /парче US $ 9.99 /set US $ 8.99 /парче US $ 8.99 /парче US $ 15.19 /set US $ 8.99 /парче US $ 8.99 /парче
5pcs Заби Белење на Гингивата Бариера / Стоматолошки Заболување на Браната / Професионално Заболување Заштитник Гел 1,5 ml
Инструкции :
Главна состојка : медицински одделение polyacrylic киселина смола, photoinitiator, camphorquinone
Тоа е многу мека како силикони и удобно да се гуми за џвакање.
Лоша гел е многу тежок и несигурен да ги тргнеме, понекогаш ќе му наштети на заболување за време на полетување

Спецификацијата

Бренд Име:
poseida
Тип На Објект:
Белење На Заби
Volum:
3ml
Пакување:
Шприц
боја:
Сина

Со стоката дадена додека купуваат