• Новак
  • -40 %
Стоматолошки Завршна Обработка И Полирање Дискови Полирање Ленти Mandrel Поставите Стоматолошки Материјали Смола Пополнување Материјал За Стоматологија Лаборатори

Стоматолошки Завршна Обработка И Полирање Дискови Полирање Ленти Mandrel Поставите Стоматолошки Материјали

DEN 922.00
DEN 1536.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
Стоматолошки Полирање Дискови и Ленти
Состојка:
Смола
Големина:
Moderate

Со стоката дадена додека купуваат