• Новак
  • -5 %
Добар Квалитет CAM Х-ray Филм Reader

Добар Квалитет CAM Х-ray Филм Reader

DEN 6384.00
DEN 6720.00

Достапност
Достапно за нарачка


Technicals
1. Моќност : DC5 V , 300m A
2. Интерфејс : USB2.0
3. Резолуција : 1600(H) X 1200(V)
4. Големина : 70 х 84 х 80 мм
5. Тежина : 430g
6. Кабел : 3m
Карактеристики
1. Оваа ставка може да се конвертира сликите на вашиот компјутер се прикаже излез.
2. X-ray филм може да биде влажно и суво со двојна употреба.
3. Тоа може да зголемиш X-ray филм 50 пати.
4. Тоа може да се пренесат сликите во Компјутер директно преку USB-кабел и потоа сликите ќе бидат префрлете на дигитален еден веднаш.
Пакување
1. X-ray читач 1pcs
2. Лента со 1pcs
3. линија 1pcs
4. Домаќин CD Возачот 1pcs
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас
OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина !

Спецификацијата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
OAO-OE41
Бренд Име:
DEASIN
Големина:
Small
Состојка:
ПВЦ
НЕТО-WT.:
500g
Употреба:
Професионална стоматолошка
Состојба:
Нови
Употреба Пати:
Не-за еднократна употреба
Примена:
Стоматолошки Ареал
Трговска Марка:
D
Пакет:
картонска кутија

Со стоката дадена додека купуваат