• Новак
Пластични Црна Вода Капка Форма Случај 60mm Кол Мапата Loupe 10X Зголемувачот

Пластични Црна Вода Капка Форма Случај 60mm Кол Мапата Loupe 10X Зголемувачот

DEN 57.12

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Зголемувачот;Зголемена Моќност : 10 X
Рамка & Рачка Материјал : Пластика;Леќа Дијаметар : 60mm / 2.4"
Се Справи Со Димензии (Прибл.) : 85 x 65 x16mm / 3.3" x 2.6" x 0.6" (L*W*T);Школка во Боја : Црна
Тежина : 62g
Се користи за зголемена накит, мапи, книги, монети, поштенски марки, и сл.
Погоден за секојдневна употреба.
Пакет Содржина : 1 x Зголемувачот
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

боја:
Црна
Бренд Име:
XProject
Извор На Светлина:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат