• Новак
1pc Нови Пристигнување PUHUI Т-937M Reflow Рерна T937M Lead-free Reflow Лемење Рерна BGA SMD SMT Rework Sation Т 937M Reflow Бран Рерна

1pc Нови Пристигнување PUHUI Т-937M Reflow Рерна T937M Lead-free Reflow Лемење Рерна BGA SMD SMT Rework Sation

DEN 42376.80

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот од DHL 1pc ХЛ-МД 2 Голема Моќ Стоматолошка Лабораторија Опрема Мини Место Заварувач CE Appro
1pc Нови Пристигнување PUHUI Т-937 M Reflow Рерна T937 M Олово-бесплатно
Reflow Лемење Рерна BGA SMD SMT Rework Sation Т 937 M Reflow Бран Рерна

Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика покаже :
Опис

Спецификацијата

Број На Модел На:
Т-937M
Бренд Име:
ZJMZYM
Употреба:
ЗАВАРУВАЊЕ
Број На Производ:
H0862
Напон:
220v
моќност:
3300W
Процесот циклус:
2 ~ 16 мин
Модел:
Т-937M
Пакет Големина:
55*54*38CM
Ефективна заварување област:
champion Паста
Температурата Опсег:
0 ~ 350 ℃
Производ Димензии:
473*466*290mm

Со стоката дадена додека купуваат