• Новак
1PC Пулсот Батеријата Место Заварувач 788H(788+)Заварување Машина Микро-компјутер за Батерија Полнач 800 A0.1 - 1.0 mm 36V

1PC Пулсот Батеријата Место Заварувач 788H(788+)Заварување Машина Микро-компјутер за Батерија Полнач 800 A0.1

DEN 4714.08

Достапност
Достапно за нарачка


1 PCS Пулсот Батеријата Место Заварувач 788 H(788+) Заварување
Машина Микро-компјутер за Батерија Полнач 800 Еден 0.1 - 0.25 mm 36
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата Покажува
Забелешка : Користете за литиум-полимер батерија / 18650 литиум батерија / копче за батеријата да се заварување во серија.

Спецификацијата

Бренд Име:
ZJMZYM
Димензии:
35*17*29
Употреба:
Минијатурни батеријата одржување (пулсот) место заварувач
Max. Заварување Дебелина:
0.25 mm
Тежина:
5.5
Број На Модел На:
788H(788+)
Број На Производ:
H0370

Со стоката дадена додека купуваат