• Новак
БАКУ Б.К.-878L2 дигитален led Дисплеј SMD Brushless Топол Воздух Rework Станица за Лемење со Железо и Топлина Пиштол за Мобилен Телефон Поправка

БАКУ Б.К.-878L2 дигитален led Дисплеј SMD Brushless Топол Воздух Rework Станица за Лемење со Железо и Топлина

DEN 2542.56

Достапност
Достапно за нарачкаБАКУ Б.К.-878 L2 дигитален led Дисплеј SMD Brushless Топол Воздух Rework Станица за Лемење со Железо и Топлина Пиштол за Мобилен Телефон Поправка 1pc
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
слика покаже :
пакет се вклучени :
1 * БАКУ 878 L2 лемење

Спецификацијата

Број На Модел На:
БАКУ 878L2
Бренд Име:
ZJMZYM
производ тежина:
2kg
Англиски корисник:
Yes
Пакет Големина:
20*12*19CM
Број На Производ:
H0325

Со стоката дадена додека купуваат