• Новак
  • -42 %
ЕУ Приклучок за Преносни Мини 220V 30W Електрично Заварување Лемење Железо Пен се Справи со Станица за Лемење, Заварување Поправка Алатка за Рака

ЕУ Приклучок за Преносни Мини 220V 30W Електрично Заварување Лемење Железо Пен се Справи со Станица за Лемење,

DEN 411.00
DEN 708.00

Достапност
Достапно за нарачка


Висок квалитет на долготрајни керамички грејач. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Предупредувања :
Кога железо е првиот вметната, совет ќе см oke. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Карактеристики :
Нов висок квалитет. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Забелешки :
Поради светлосни ефекти, прикажување на светлината, контрастот, и сл. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Железо-обложено совет и нерѓосувачки челик изградба обезбеди подолг челична конструкција за подолг живот. Чадот запрен во см oke и см oke никогаш не се појави повторно.
Заврши подолг живот на остри страна.
Не зборуваме за долг живот на совет, не непотребно се применуваат премногу лемење. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време На Испорака :
1.
Чистење на совет и "тин" совет на сите страна, обложена со слој на лемење. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5"
Заварување железо должина : 9. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Спецификации :
Кабел должина : 85cm/33. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Идеален хоби, колекции, радио и електронските работа. Ние само брод да се потврди цел адреси.
1 x Електрични Лемење Железо Пен
1., на слика и вистински проект на ѕвонење може да има некои мали разлики. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Лемење на лемење за греење единица, не лемење на лемење совет, и топлина, додека лемење се топи и тече слободно.
Професионални заварување алатки се идеални за олово-слободен лемење semiconductors. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Не се повлече, заварување и други помошни опрема, па како да не изгори ги прстите. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Ве молиме овозможи 1-2mm, поради прирачник за мерење и различни, ви благодарам. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Главата дел да биде поврзан со (не лемење). Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Спецификацијата

Број На Модел На:
Електрични Лемење Железо Пен
Текст Voltagle:
220v
Излезна Моќност:
30W
Бренд Име:
JAKEMY
Димензии:
9.5 cm/3.74
Должина на кабел:
85cm/33.5

Со стоката дадена додека купуваат