• Новак
  • -36 %
1pc Висок Квалитет Електроника DIY МТ-100 Алатка за Лемење на Гас Железо Пиштол Удар Факел Cordless Лемење Железо Пен

1pc Висок Квалитет Електроника DIY МТ-100 Алатка за Лемење на Гас Железо Пиштол Удар Факел Cordless Лемење

DEN 293.00
DEN 458.40

Достапност
Достапно за нарачка


Пенкало Облик Cordless DIY Бутан Гас Лемење Лемење Железо Пиштол Факел Совет Алатка
Карактеристики :
Ова е одлична Cordless Лемење Железо. Тоа е погоден за таа деликатна.
Топење омекнување; преобликување работни места кои
стандарден удар факелот ќе им биде доволно или доволно прецизни.
Тоа е многу лесно да се рефил како специјален дизајн рефил гас на врвот на овој производ и tweak ова копче за да го ИСКЛУЧИТЕ кога refilling.
Ќе се одржи само доволно гас во својата комора на
бидете сигурни дека ќе добиете на работа, безбедно и целосно завршена.
Лемење Железо Алатка со сино пенкало форма
Answer : ___________________________ NOTE : единица се испраќаат без гориво оваа ставка не е авто-запалат, па ќе треба да ја користите вашата сопствена оган scource да се започне тоа не го наполни резервоарот со полн гас во спротивно, тоа ќе предизвика пожар поради притисок, а исто така воздухот се исцрпи дупка ќе бидат блокирани до
Спецификации :
Гас Капацитет : 8ml
Макс работна температура :
Пламен : околу 1300 степени;
Tron совет : за 450 степени
Материјал : тешко пластика
Оригиналната кутија : Да
Боја : Како на сликата шоу
Објектот големина : 130*19mm
Пакет големина : 189*78*24mm
Тежина : 77g
Пакет Тежина : 92g
Пакување содржина :
1 x Бутан Гас Железо Алатка

Спецификацијата

Бренд Име:
JAKEMY
Излезна Температура:
околу 450 степени
Димензии:
130*19mm
Број На Модел На:
FY828
Гас Капацитет:
8ml
Макс работна температура Пламен:
околу 1300 степени;
Tron совет:
околу 450 степени
Материјал:
тешко пластика
Објектот Големина:
130*19mm

Со стоката дадена додека купуваат