• Новак
  • -29 %
Filigree Легура Цвет Обвива Cabochon,Антички Агол,Flatback Пеперутка Embellishments Scrapbooking,Бронза на Ѕвонење,57*37mm,40Pcs

Filigree Легура Цвет Обвива Cabochon,Антички Агол,Flatback Пеперутка Embellishments Scrapbooking,Бронза на

DEN 408.00
DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Пеперутка Агол
is_customized:
Yes
Состојба:
100% нови
боја:
Бронза На Ѕвонење
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
57*37mm

Со стоката дадена додека купуваат