• Новак
  • -25 %
2017 Есен Зима Жените Loungewear Тренерки Две Парче Поставува Долг Ракав Секојдневен Ребрести Sweatshirt + Панталона Пот Одговара за Жени

2017 Есен Зима Жените Loungewear Тренерки Две Парче Поставува Долг Ракав Секојдневен Ребрести Sweatshirt +

DEN 1008.00
DEN 1343.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
78268
Јака:
О Деколте
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Spandex,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
Doyerl
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Есен, зима, пролет
Погоден за:
Жените, Дама, Дами, Жени, Девојки
Повод:
Jogger, Sportwear, Секојдневен, Streetwear
клучни зборови:
Тренерки Сет, Жените Loungewear, Пот Костуми, Две Парче Поставува
Стил:
Повик, Мода
Големина:
S - XL

Со стоката дадена додека купуваат