• Новак
  • -10 %
2017 Нова Пролет Есен Жените Тенок Палто Грб Мода Јакна Долг Ракав Одговараат Блејзери Работа Носат Палто Женски Jaqueta Feminina

2017 Нова Пролет Есен Жените Тенок Палто Грб Мода Јакна Долг Ракав Одговараат Блејзери Работа Носат Палто Женски

DEN 620.00
DEN 688.80

Достапност
Достапно за нарачка

2017 Нова Пролет Есен Жените Тенок Палто Грб Мода Обичните Јакна Долг Ракав Одговараат Блејзери Работа Носат Палто Женски
Функција :
100% Сосема Нов!
Стил : Euramerican Стил
Грб Тип : Тенок Палто Грб Мода Обичните Јакна Долг Ракав Одговараат На
Материјал : Полиестер Влакна
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење
Азија Големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина,ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред купување.
1 x Палто Одговараат на
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
VALINK
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Никој
Јака:
Notched
Маскирани:
No
Декорација:
Никој
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Жените блејзери
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери

Со стоката дадена додека купуваат