• Новак
  • -30 %
Мажите Вест 2018 Бренд Мажите Waistcoat Класичен Лажни Две Парчиња Одговараат Вест Тенок Одговара Вест Бизнис Без Ракави Секојдневен Јакна Крпеница

Мажите Вест 2018 Бренд Мажите Waistcoat Класичен Лажни Две Парчиња Одговараат Вест Тенок Одговара Вест Бизнис

DEN 687.00
DEN 981.60

Достапност
Достапно за нарачка


Повеќе детали Повеќе остатокот увери
Ви даде најдобри
Мажите Вест 2017 Нов Бренд Мажите Класичен Вест Лажни Две Парчиња Gilet Костим Homme Тенок Одговара Вест Waistcoat Ракави Секојдневен Јакна
Информации За Производот
Материјал
Памук И Полиестер
Боја
Бела,Сива,Црна,Црвена,Морнарица,Камила
Големина
Азија Големина M,L,XL,XXL
Сезоната
Четири Сезона
Повод
Повик носат,Свадба се Облекуваат Вест,Партија Вест,Бизнис
Тип Верзија
Тенок Умерена Лабава
Дебелина
Тенка Умерена Дебелина
Еластичноста
Inelastic Умерена Еластичен
Перење Информации
Машина Перат
Топло Prompt
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да го купи објектот
ГОЛЕМИНА
SHOUDER
БИСТА
ДОЛЖИНА
CM ИНЧЕН
CM ИНЧЕН
CM ИНЧЕН
М
39 15.4
90 35.4
54 21.3
L
40 15.7
94 37.0
56 22.0
XL
41 16.1
98 38.6
58 22.8
XXL
42 16.5
102 40.2
60 23.6
Забелешка : големина во нашата продавница е 1~2size помала од Европа/НАС
големина ,ние ви препорачуваме да купите 1-2 поголема големина од вообичаеното,
Ако не сте сигурни за големината,
Ве молиме да знаеме за вашата тежина и висина ,
и половината Информации и др.така што ние може да ви помогне да одлучите на големината.
Купувачот Известување трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ве Молиме контактирајте со нас. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 1) Колку долго ќе пакетот се примени по плаќање? Ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме,детални адреса,поштенски код,телефонски број . така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.Сите пакет ќе биде предаден од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи уште една недела, како и за вашата Земја Customhouse. Велика Британија, сад, Австралија, Канада, Германија(Околу 15-35 Дена) Русија Со 25-35 Дена Франција, Италија (Околу 25-60 Дена), Бразил(најмногу за 120 Дена) Други (За 30-90 Дена) Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената за себе плати. EMS : превозот датум : 5 до 13 дена DHL : превозот датум : 3 до 8 дена FEDEX : превозот датум : 3 до 8 дена ТНТ : превозот датум : 3 до 8 дена 2) Што може да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Па вашите пари нема да одат на моја сметка. 3) дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Повратни информации е многу важно за нас,ве молиме љубезно ни даде 4 или 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем.

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Елеци
Број На Модел На:
мажите вест
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
WSGYJ
боја:
Бела,Сива,Црна,Црвена,Морнарица,Камила
Големина:
Asian Size M,L,XL,2XL
Функција:
Лажни Две Парче,Крпеница,V-Јака,Тенок Одговара
добро за:
Повик,Свадба Се Облекуваат Вест,Партија Вест,Бизнис,Пејач Облека
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Предаден Од:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат