• Новак
Висок квалитет на класичен машки костум сина lapel еден гради младоженецот свадба фустан и машки матурски фустан (грб + панталони + вест) обичај

Висок квалитет на класичен машки костум сина lapel еден гради младоженецот свадба фустан и машки матурски фустан

DEN 5183.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Превозот Политика : 1. Исто така, службата е uppermost. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.Со среќа!!!
. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Ве молиме не да се мешаат. Не обезбедат соодветни додатоци. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Купи повеќе заштедат повеќе. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Овие трошоци се на купувачот одговорност. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони + вест)
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Ако купите два или повеќе елементи заедно. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни.

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
20
Бренд Име:
auguswu
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Одговара Тип:
Лабава

Со стоката дадена додека купуваат