• Новак
  • -7 %
Мажите Одговара на Поставени Кинески Корсет Класичен Костум Јакна Бизнис Дизајн Прилагодено Одговараат Одговараат на Врвот + Панталони

Мажите Одговара на Поставени Кинески Корсет Класичен Костум Јакна Бизнис Дизајн Прилагодено Одговараат Одговараат

DEN 4419.00
DEN 4752.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Превозот Политика : 1. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ако купите два или повеќе елементи заедно. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Не обезбедат соодветни додатоци. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме не да се мешаат. Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина.Со среќа!!!
. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот.

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
auguswu
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
7
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Англија Стил
Одговара Тип:
Лабава

Со стоката дадена додека купуваат