• Новак
  • -20 %
Г-дин BaoLong Брз Суво Лето Мажите Boardshorts Прилично Целосна 3D Печатење Шарени Бубачки Двојно-декер Парови Тенка Плажа Шорцеви

Г-дин BaoLong Брз Суво Лето Мажите Boardshorts Прилично Целосна 3D Печатење Шарени Бубачки Двојно-декер Парови

DEN 611.00
DEN 763.20

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : 100% Сосема Нов со Ознака. 3 D Графички Печати Смешно Кратки Панталони Материјал : Полиестер, Spandex Пол : Мажи достапни Големини : S/M/L/XL/XXL/XXXL
Плаќање (1) да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT, и Пари Грам. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
(2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
(3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
(4) Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : Пратката (1) време на Испорака : предмети ќе бидат испратени во 1-5 работни дена откако ќе се направи исплата. Тоа може да се следи онлајн. (2) Испорака метод : во Оваа точка ќе се реализира од страна на Кина Пост Воздух Mail. Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba систем или пост webite. (3) за време на Испорака : да U. С & Канада : 5-25days, да европските земји : 10-30 дена, да Азиските земји : 6~20 дена,во други земји/области : 15-45 дена. (4) Други испорака начин треба да плаќаат дополнителен товар. (5) Парцела ќе биде прогласен како Подарок/Примерок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на данокот во вашата земја. (6) Ако не ја прими стоката на време,ве Молиме контактирајте со нас за понатамошна помош. Ние брод на светот,освен APO/FPO
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена Земјата Време на Испорака Работни Дена(не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5.10% 50.10% 29.60% 10.50% 4.70% Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.90% 63.20% 19.10% 3.40% 4.40% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.40% 50.00% 14.30% 7.20% 7.10% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.50% 28.60% 43.80% 10.10% 7.00% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.10% 22.22% 30.30% 20.90% 15.50% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.90% 47.10% 31.40% 17.60% 3.90% Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.50% 25.00% 47.90% 12.90% 10.70% Повратна информација (1) Вашата повратна информација е навистина важно за нас ,ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.Ви благодарам многу! (2) Што секогаш го понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. (3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Политика на враќање ние се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на,ве молиме слободно да контактирате со нас преку on-line систем или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето,подобро со слики да се покаже проблемот јасно, Ако треба да се вратите ве молиме направете го тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето,купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање,Било која од вашите барања ќе добијат нашите високо attertion и непосреден одговор! Ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
одборот шорцеви
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
K116
Бренд Име:
Г-Дин BaoLong&Пропушти.ОДИ
Шаблон Тип:
Животните
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL

Со стоката дадена додека купуваат