• Новак
  • -25 %
SUMKS Задните Wiper & Рака за Nissan Гранд Livina 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017 R12L630

SUMKS Задните Wiper & Рака за Nissan Гранд Livina 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017

DEN 550.00
DEN 733.44

Достапност
Достапно за нарачка


Автомобил Направи : За Nissan Гранд Livina
Модел Година : 2006 Година -
Задните Wiper Големина : 12"
Пакетот Вклучува : 1 * Задните Рака & 1 * Задните Сечилото
SUMKS Wiper Ножеви Понуда..
Лесно монтирање wiper ножеви вклучувајќи зрак ножеви, Хибридни ножеви
Заврши ножеви видови за сите видови на автомобили или камиони
Графит слој refills да се направи ножеви избрише потивок и неспокојот
До 40% подолг живот од другите конкуренти тестирани од страна на Органот
Производ Профили :
Брза Испорака :
Пакет :
Ние нудиме на животната Средина-пријателски пакет од страна на пакување на производот со воздушното перниче
Заврши животната средина-пријателски, нема загадување, не штети на животната средина Силна воздушното перниче за заштита на производи од тоа да биде оштетена при транспортот Помал товар на трошоците за да се заштедат пари за купувачите
Повратни информации :
Ако сте задоволни со SUMKS Предмети, ве молиме да ја објавите 5-ѕвезда видиш дека е многу важно за нашата продавница.И Ние би сакале да понуди 2 ДОЛАРИ, купон за купувачите, ако купувачи на барањата како што е подолу :
Пост 5-ѕвезди преглед со најмалку 4 слики од екранот Напишете најмалку 50 зборови во преглед
За нас :
SUMKS имаат Speciallized во wiper ножеви за повеќе од 20 години и продажба на wiper ножеви за над 60 земји SUMKS обезбедува високи перформанси-цена сооднос производи
Наплата или Замена :
Ве молиме Не го Остави Негативни Преглед или Пораст Спор.
Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress, ние се случува да се грижи за вас во 12 часот. Ние би сакале искрено да комуницираат со вас за да се решат прашањата заедно.
Како и за овој, Ние имаме политика на Наплата или Замена поради следниве ситуации :
Објектот е оштетен поради превозот, но не вклучуваат оштетени пакување, кутии, Ние би сакале да се вратат или да го замени слободно Објектот има сериозни дефекти, како што се прави бучни, оставајќи песни додека работи, Ние би сакале да се вратат или да го замени слободно Ако немате идеја што големини вашиот лопати се или каков вид на fitment што треба, ве молиме посетете ја нашата продавница или испратете ни порака преку Aliexpress. Ние обезбедува wiper ножеви за различни автомобили или камиони

Спецификацијата

Име На Модел:
R12L-630
Објектот Висина:
3cm
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
Чиста Заден Ветробран
Објектот Тежина:
200g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
SUMKS
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Автомобил модел:
Nissan Гранд Livina

Со стоката дадена додека купуваат