• Новак
  • -5 %
змеј&орел Везени Applique закрпи за шиење облека на жените здолниште ткаенина парче облека, Додатоци Diy декорација

змеј&орел Везени Applique закрпи за шиење облека на жените здолниште ткаенина парче облека, Додатоци Diy декорација

DEN 592.00
DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка


Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) : 26*42cm

Спецификацијата

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
--
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Со стоката дадена додека купуваат