• Новак
  • -5 %
25pcs/многу 26mm 1inch Легура Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Антички месинг Бесплатен Превозот 2017091801

25pcs/многу 26mm 1inch Легура Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Антички месинг Бесплатен

DEN 821.00
DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка


25pcs/многу 26mm 1inch Легура Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Антички месинг Бесплатен Превозот 2017091801
тежина : 14.2 g

Спецификацијата

Тип На Производ:
Токи
Обликот:
овална
Метал Тип:
Цинк Легура
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Тока Тип:
Клипот Токи
Декорација:
Клипот куките
Големина:
26mm
Тежина:
14.2 g

Со стоката дадена додека купуваат