• Новак
трговија на големо DIY закрпи DMC Класа добар квалитет кристал обичај се зголеми дизајн јасна боја кристал железо-амбуланта корегирање на модни додатоци

трговија на големо DIY закрпи DMC Класа добар квалитет кристал обичај се зголеми дизајн јасна боја кристал

DEN 81.12

Достапност
Достапно за нарачка


Како да се користи
Печ назад имате лепак ,
можете да ги користите железо , железо нив на облека
Купувачот Се Покаже

Спецификацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
HOTF-001
Стил:
Железо-На
Големина:
CM
Техника:
Appliqued
Бренд Име:
sunbling

Со стоката дадена додека купуваат