• Новак
  • -17 %
Топла Продажба 5/8 Sliver Фолија ЉУБОВ Печати Пати во Текот Еластична 10Y НЕПРИЈАТЕЛ Лента за DIY Headwear Хривнија на Косата Додаток на Големо 2 Боја

Топла Продажба 5/8 Sliver Фолија ЉУБОВ Печати Пати во Текот Еластична 10Y НЕПРИЈАТЕЛ Лента за DIY Headwear

DEN 158.00
DEN 191.04

Достапност
Достапно за нарачка


c
Топла Продажба 5/8" Sliver Фолија ЉУБОВ Печати Пати во Текот Еластична 10 Y НЕПРИЈАТЕЛ Лента за DIY Headwear Хривнија на Косата Додаток на Големо 2 Боја
Имајте на ум 1 : Ако цел 3lots(30yards), вие ќе добиете 6% попуст автоматски!
Забелешка 2 : Ако НЕПРИЈАТЕЛ цел износ е 10 или повеќе, целата цел ќе биде предаден од страна на Регистрирани Воздух Mail или e Packet.
Точка Име : Sliver Фолија ЉУБОВ Пати во Текот Еластична, НЕПРИЈАТЕЛ Лента М aterial : Најлон+Spandex, Еко-freindly; W idth : 5/8"(1.55 cm); C olor : 17 Боја, како на слика; M, со цел : 10yards/број/боја; P roduct предност : Висок квалитет, супер еластичност, добра цена, одлична услуга; U мудрец : DIY headwear за коса, вратоврската, headband, DIY нараквица, wristband, и други коса додатоци.
Ние сме професионални фабрика во снабдувањето пати во текот еластична(и DIY влакна се врзуваат&headband), а ние имаме многу различни стилови, како што се цврсти, печати, вратоврска боја, метален, чипка, фолија и сјај..вкупно повеќе од 600colors. Pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте заинтересирани, ние сме мило да ви испрати боја листи за вас да се избере, ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : Еластична боја може да се разликува малку поради монитори.
Рок на плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт. Попуст Ние обезбеди добра корист попуст за голема количина цел, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте заинтересирани во, ви благодариме! Повратни информации Ако се satistied со нашите производи и услуги, може да ви pls ни даде 5 ѕвезди и добри коментари! Ако постои било каков проблем во врска со производи, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, ние ќе се обидеме да ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро! Ви благодариме!

Спецификацијата

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Материјал:
Spandex / Најлон
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Љубов

Со стоката дадена додека купуваат